معرفی

تکنیک های مرتبط با هوش محاسباتی، به دلیل قدرت، توانایی بالا، انعطاف پذیری، دقت و همچنین قابلیت های ویژه، بدون وقفه در حال رشد و گسترش در تمامی زمینه های علمی می باشند. در واقع، نمی توان در حوزه ای از علم وارد شد و رد پای این تکنیک ها را نیافت. کتاب ها، مقالات و مطالب متعددی وجود دارد که می توان با صرف زمان بسیار و مطالعه آن ها، مدل سازی مرتبط با تکنیک های هوش محاسباتی ارائه شده در این وبسایت را آغاز کرد. در ادامه ی این مسیر و پس از درک موضوع، دیدگاهی کاربردی شکل می گیرد و این سوال مطرح می شود که چگونه این روش ها را برای پیاده سازی یک مسئله ی تحقیقاتی و یا حتی پایان نامه به کار گرفت. مدرسان این مجموعه، با تجربیات دانشگاهی تدریس، تالیف کتاب، داوری و چاپ مقالات علمی متعدد مرتبط با هوش محاسباتی کاربردی در ژورنال های معتبر بین المللی، تدوین محتوا و ارائه این مجموعه های آموزشی را بر عهده داشته اند. نگرش اصلی مدرسان مجموعه های آموزشی حاضر در این پایگاه دانش، ایجاد درکی کاربردی برای مدل سازی با کمک تکنیک های ارائه شده بوده و به همراه این مسئله، جدا از بیان نکات بسیار، روند کدنویسی را نیز از صفر، به شیوه ای بسیار ساده آموزش می دهند. همچنین، توضیح داده می شود که هر مقاله بر پایه چنین تکنیک هایی، شامل چه بخش هایی بوده و چه مواردی را می توان در هر بخش از مقاله، ارائه کرد.

لیست دوره ها

سیستم های نوروفازی

سیستم های فازی

الگوریتم های بهینه‌سازی

مزایای دوره ها

با استفاده از محتوای ارائه شده در این وبسایت، به اهداف زیر خواهید رسید

تکنیک هایی قدرتمند

عملکرد قدرتمند روش هایی که بر پایه هوش محاسباتی ارائه شده اند، باعث رشد چشمگیر آن ها در موضوعات مختلف علمی گردیده است. با توجه به جایگاه غیر قابل انکار چنین تکنیک هایی در پیشرفته ترین مسائل علمی، امروزه لزوم آشنایی با محتوای آن ها، چندین برابر شده است.

یادگیری اصولی و کاربردی

یکی از اصلی ترین اهداف مجموعه های ارائه شده، یادگیری به شیوه ای بسیار کاربردی و اصولی، به دور از موارد اضافی بوده است. شما با دیدن این مجموعه ها، تنها با تکنیک ها آشنا نمی شوید، بلکه می آموزید که چگونه محتوای یک مسئله علمی را به شیوه ای کاربردی پیاده سازی و حل نمایید.

صرفه جویی در زمان و هزینه

یکی از مهم ترین ثروت های انسانی، زمان بوده و عدم توجه به آن، از جمله اصلی ترین ایراداتی است که به اکثر دوره های آموزشی موجود، وارد می شود. این مسئله، یکی از دغدغه های مدرسان این وبسایت بوده و تلاش گردید برای هر کدام از آموزش ها، بهینه ترین زمان مورد نیاز، برنامه ریزی شود.

نگارش مقالات علمی

یکی از اصلی ترین اهداف در جامعه دانشگاهی به ویژه در بخش تحصیلات تکمیلی، امکان نگارش مقالات است. در مجموعه های آموزشی این وبسایت ضمن صرف نظر از ارائه مثال های مقدماتی و ابتدایی، مستقیما با دیدگاه نگارش مقاله، آموزش ها ارائه شده اند. بنابراین، پس از تماشای هر دوره، امکان نگارش مقاله ای در سطح علمی بالا را خواهید داشت.

دسترسی به کدهای اجرایی

تمامی کدهایی که در روند آموزش ها، نوشته شده است، پس از خرید هر دوره، به همراه فیلم های آموزشی درخواستی، در اختیار متقاضی قرار می گیرد تا از آن برای مدل سازی استفاده کند. شیوه نگارش کدها بسیار ساده و قابل درک برای همه محققین است. لذا برای تنظیم مسئله ی خود بر روی این کدها، با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد.

ورود به دنیای AI

نقش هوش مصنوعی در زندگی انسان، امروزه بر کسی پوشیده نیست. حتی در ساده ترین فعالیت های دیجیتال روزانه، رد پای یک الگوریتم هوش مصنوعی و دستیاران مجازی، به راحتی شاخص است. بنابراین، نمی توان خود را از هوش مصنوعی و جایگاه آن، دور نگه داشت و زمان آن فرا رسیده تا وارد دنیای این بخش جدایی ناپذیر از زندگی امروزه بشر گردیم.

به بالا بروید